PHILIPS SC1983-00 LUMEA COMFORT IPL EPILAT

  Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

  İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Kolay ve uzun süreli tüy azaltma

    

   • Evinizin rahatlığında, konforlu kullanım için uyarlandı

    Evinizin rahatlığında, konforlu kullanım için uyarlandı

    Philips Lumea, IPL (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) adı verilen ve profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknolojiyi temel alan ışık bazlı yenilikçi bir teknoloji kullanır. Philips bu teknolojiyi evinizin rahatlığında, güvenli ve etkili biçimde kullanabilmeniz için tasarladı. Philips, devrim niteliğindeki tüy alma sistemimizi geliştirmek için önde gelen dermatologlarla işbirliği yaptı. 10 yıldan uzun süredir 2000'den fazla kadınla kapsamlı tüketici araştırmaları gerçekleştirdi.

   • Pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarın

    Pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarın

    Philips Lumea tüy köklerine yumuşak ışık atışları uygular. Bunun sonucunda uzayan tüy miktarı zaman içerisinde azalır. Bu işlemin düzenli olarak tekrar edilmesiyle tüylerden arınmış, yumuşak ve pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz.

   • Zahmetsiz ve etkili

    Zahmetsiz ve etkili

    Klinik çalışmalarımız, iki haftada bir gerçekleştirilen dört uygulamadan sonra tüylerin önemli ölçüde azaldığını ve ipeksi, pürüzsüz bir cilde ulaşıldığını göstermiştir. Pürüzsüz bir cilde sahip olmanın keyfini uzun süre çıkarmak için gerektiğinde işlemi tekrarlamanız yeter. İşlemler arasındaki süre, tüylerinizin tekrar çıkma süresine göre değişir. Resmi büyütmek için lütfen sayfanın en üstündeki resim galerisinde yer alan görsele tıklayın.

   • Farklı tüy ve cilt tiplerine uygun

    Farklı tüy ve cilt tiplerine uygun

    Philips Lumea, doğal rengi kumral, kahverengi ve siyah olan tüylerde kullanım için uygundur. Diğer ışık bazlı uygulamalar gibi Philips Lumea da kızıl, açık sarışın veya beyaz/gri tüylerde kullanım için uygun DEĞİLDİR. Bu ürün koyu ciltler için de uygun DEĞİLDİR.

   • Hassas bölgelerde bile güvenli ve etkili

    Hassas bölgelerde bile güvenli ve etkili

    Yüzünüzdeki (dudak üstü, çene ) ve bacaklar, koltuk altı, bikini bölgesi, karın ve kol gibi vücut bölgelerindeki tüylerden kurtulmak için güvenle kullanın.

   • Cilt Tonu Sensörü

    Cilt Tonu Sensörü

    Entegre cilt tonu sensörü, her seansın başında ve zaman zaman seans sırasında uygulama yapılan cildin tonunu kontrol eder. Bu ürünün kullanılamayacağı kadar koyu bir cilt tonu algılarsa sensör uygulamayı otomatik olarak durdurur.

   • Yedek parça yok, ek masraf yok

    Yedek parça yok, ek masraf yok

    Philips Lumea, ek bir malzemeye gerek duymadan kullanabileceğiniz eksiksiz bir çözümdür. Daha da önemlisi, yedek lamba ya da jel gerektirmez.

   • Daha rahat uygulama için Kaydırarak Uygulama modu

    Daha rahat uygulama için Kaydırarak Uygulama modu

    Daha rahat ve kesintisiz uygulama için kaydırarak ürünü kullanma rahatlığı sağlar.

   • Ayarlanabilir beş ışık enerji seviyesi

    Ayarlanabilir beş ışık enerji seviyesi

    Philips Lumea nazik, ancak etkili bir uygulama için ayarlanabilir beş ışık enerji seviyesine sahiptir. Philips Lumea'nın IPL işlemi doğru kullanıldığında hassas ciltler ve hassas bölgeler için bile güvenli ve naziktir.

   • Cildinize özen gösterir

    Cildinize özen gösterir
   • Lumea ürün aralığındaki en küçük ve en hafif cihaz

    Philips Lumea Essential, Lumea ürün yelpazesindeki en küçük ve en hafif cihazdır. Rahat tutuş ve uygulama yapmak istediğiniz tüm alanlara ulaşmanızda kolaylık sağlar.

   Toplam 0 oy, ortalama 0.00
   Toplam 0 oy, ortalama 0.00
   Toplam 0 oy, ortalama 0.00
   Toplam 0 oy, ortalama 0.00
   Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar
   Bu Kategoriye Ait Benzer Ürünler