SAMSUNG G600F-BLACK 13MP 4G 8GB GALAXY ON7 SİYAH

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Samsung Galaxy On7 Özellikleri

Samsung Galaxy On7 

Teknolojinin hayatımıza kazandırdığı vazgeçilmez cihazlar arasında cep telefonları en ağırlıklı yeri işgal ediyor. İletişim ve haberleşmenin yanı sıra kullanıcısına sunduğu artı değerler cep telefonu modellerini, diğerlerine göre bir adım öne geçiriyor. Bu bağlamda akıllı cep telefonları müzik dinlemekten radyo dinlemeye, oyun oynamaktan fotoğraf çekmeye kadar pek çok özelliği tek bir cihazda topluyor. Akıllı telefon dünyasının beğenilen ürünlerinden biri de Samsung Galaxy On7. Samsung akıllı telefon ailesinin dikkat çeken ürünü Galaxy On7, her açıdan kullanıcı dostu olan özellikleri ile orta segmentteki tüketiciye hitap etmek üzere tasarlandı. Ürünün cepte ya da çantada taşınmaya uygun, pratik kullanım sağlayan tasarımı, rahat kavranabilen orta büyüklükte. Akıllı telefonda güvenin adı olan Samsung Galaxy serisinin bir üyesi olan Galaxy On7, özgün ve şık tasarımının yanı sıra akıllı telefon teknolojisinin yeniliklerini bünyesinde toplayarak, kullanıcıya kaliteli bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor. Orta segment tüketicinin ihtiyaçları ve beklentileri gözetilerek özenle tasarlanmış Samsung Galaxy On7 modelleri , kendi sınıflarında öne çıkarak kullanıcılardan hayli ilgi görüyor. Galaxy On7'de yüksek kalite ile uygun koşullar bir arada bulunuyor. İyi bir akıllı telefon edinmek ve yaşamında, akıllı telefonun haberleşmenin dışındaki özelliklerinden de yararlanmak istiyorsanız, siz de Samsung kalitesine sahip bu ürünü 24 aylık garanti süresi ile tercih edebilirsiniz.

Mükemmel Teknik Özellikler

İddialı ürün, mükemmel iletişim sağlamanın yanı sıra, iyi bir akıllı telefondan beklendiği gibi kaliteli fotoğraf çekme, video izleme, video kaydı alma, müzik dinleme, oyun oynama imkanları da sunuyor. Samsung Galaxy On7 özellikleri , akıllı telefon teknolojisinde bir hayli gelişmiş teknik nitelikleri bir araya getiriyor. Ürünün yalın ve sade çizgileri, ince yapısı, sadece 172 gram olan ağırlığı ise tasarımında öne çıkan belirleyici nitelikler arasında. Teknik özelliklerine yakından baktığımızda; Samsung Galaxy On7 256 GB'a kadar artırılabilir hafızaya sahip. Estetik görünümlü akıllı telefonda Bluetooth özelliği bulunuyor. Ürün, 3G ile maksimum 78 saatlik bekleme süresi sunuyor. 151.8 mm boy, 77.5 mm genişlik ve 8.2 mm derinlik ölçüleri, ürünün boyutlarını oluşturuyor. 8 GB dahili hafızası olan Galaxy On7, hassas dokunmatik ekranın yanı sıra, EDGE özelliğe ve dahili modeme de sahip. TFT tipinde ve 5.5 inç boyutundaki ekranda renk çözünürlüğü 16 milyon. Ürün e-mail desteği, entegre flaş, entegre kamera ve bir akıllı telefondan beklenen yeniliklerden biri olarak görüntülü konuşma imkanı sunuyor. Micro SD hafıza kartı tipi ve hands free, cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Android 5.1.1 işletim sistemine sahip; kaliteli fotoğraf çekmek için de rahatlıkla kullanılabilen akıllı telefonda kamera çözünürlüğü 13 MP ve zoom özelliği mevcut. Samsung Galaxy On7 şarj edildiğinde, maksimum 21 saat konuşma süresi sunuyor. Ayrıca kullanıcılar 4.5 G mobil bağlantı hızını Galaxy On7 ile yaşayabiliyor. Müzikseverler için MP3 çalma özelliği,1.5 GB RAM kapasitesi, resimli telefon defteri, ses ve video kayıt imkanı da sizleri bekleyen diğer özellikler arasında.

Samsung Galaxy On7 ile Tanışın!

Üstün nitelikleri ile akıllı telefon meraklılarının ilgisini çeken Samsung Galaxy On7 fiyatı ise ürünün sahip olduğu özelliklerle paralellik gösteriyor. Hem bir akıllı telefonun tüm avantajlarını yaşamak, hem de uygun koşullarda sahip olmak isteyenler için Galaxy On7 doğru bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Siz de akıllı telefon keyfini optimum fayda ile yaşamak için yeni bir telefon almak ya da telefonunuzu değiştirmek istiyorsanız, Samsung Galaxy On7’yi değerlendirebilir; kalitesi ve zengin özellikleri sayesinde ürünü uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar