%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

Wd Red 3 5inc 3tb 64mb 7 24 Nas Server Sata Wd30efrx

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.


Doğru seçim!

Başka hiçbir sürücü ev ve küçük ofis NAS sistemleri ve RAID PC'ler için özel olarak tasarlanmıştır.NAS uyumluluk.Gelişmiş yazılım teknolojisi her WD Kırmızı sürücü yerleşik, NASware sorunsuz entegrasyon,NAS ve RAID ortamlarında işletim sistemleri için sağlam veri koruma ve optimum performans sağlar.Gizli teknoloji olduğunu.WD'nin özel NASware teknolojisi uyumluluğu,entegrasyon,yükseltme yeteneği, güvenilirlik ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış bir sabit disk ile deneyimli olma maliyeti gibi şeyler için endişeleri de dahil olmak üzere NAS sistemleri yaygın sabit disk kaygıları azaltarak NAS depolama performansını artırır.Exclusive NASware teknolojisiBizim özel teknolojisi, NASware ™, WD Kırmızı zorlu küçük NAS ortamda gelişirler yapar.3D Aktif Denge Plus.

 

Bizim gelişmiş çift-düzlem Denge kontrol teknolojisi genel sürücü performansını ve güvenilirliğini önemli ölçüde artırır. Düzgün dengeli değil Sabit diskler sabit disk ömrünü azaltır ve zamanla performansının düşmesine, bir Multidrive sisteminde aşırı titreşim ve gürültüye neden olabilir.Geliştirilmiş güvenilirlik.


NAS sistemlerinin son derece güvenilir bir sürücü esastır, her zaman açıktır. Standart masaüstü disklere göre% 35 MTBF gelişme ile, WD Kırmızı sürücü tasarlanmış ve daha güvenilir ve sağlam bir çözüm olarak üretilmiştir. 
 
Enerji verimli ve para tasarrufuBiz de, NAS sistemi mutlu ve cüzdan tutan güç tüketimi düşük tutmak.

Verimli enerji.
WD Kırmızı sürücüler ile elektrik faturası ve karbon ayak izi azaltın.Yenilikçi teknolojisi, güç tüketimini azaltır ve 24x7 NAS ortamları her zaman için daha güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözüm sonucunda, çalışma sıcaklığı düşürür.
WD 3 TB Red SATA3 IntelliPower 64MB Hard Disk (WD30EFRX) Özellikleri
Kapasite3 TB
Bağlantı TipiSerial ATA 3
Bellek64 Mb Cache Bellek
Dönüş HızıIntellipower
Disk Boyutu3.5" Disk
Diğer ÖzelliklerWD Red
Garanti24 Ay Garanti

Disk TipiNAS/SERVER
Kapasite3 TB
ArabirimSATA
Cache Bellek64 MB
Dönüş Hızı5400 RPM
İletişim Formu
Toplam 2 oy, ortalama 5.00
Toplam 1 oy, ortalama 5.00
Toplam 1 oy, ortalama 5.00
Toplam 1 oy, ortalama 5.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar 1
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!

Bizdehesapli.Com üyesi 27 Haziran 2019 Perşembe 17:06

Ürünü NAS cihazım için aldım, 2013 den beri sorunsuz kullandıgım 2 adet WD30EFRX HDD vardı ancak daha sonra başka marka alınca o markalarda sorun oldugu halde WD30EFRX ile hiç sorun yaşamadım, bu nedenle artık NAS için sadece WD RED serisi almaya karar verdim. Araştırmaya geçince bu ürünü fiyat olarak en ucuz bu sitede buldum, güvenilir olduguna ve stok olduguna kanaat getirince siparişi verdim. Çok hızlı şekilde kargoya verildi ve ertesi gün elime geçti. Bu hızlı ve sorunsuz alışveriş için teşekkür ederim. Cevap Yaz
Lütfen ürün için puan veriniz
Ürün detayları yeterli mi?
Ürün paketlemesi özenli mi?
İletişimden memnun musunuz?