S Link Ip S55 6500mah Ultra Slim Powerbank Gold

  Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

  İlginizi Çekebilecek Ürünler

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; 6500mAh Kapasite sayesinde aygıtlarınızın şarj'ı hiç bitmesin. Taşınabilir şarj cihazınızda kullanılmış olan kaliteli SONY Polimer Lityum batarya sayesinde içiniz rahat olsun ! Kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olan IP-S55 dayanıklı ve sağlam yapısı ile rakiplerinden her zaman bir adım önde. Micro 5pin ile şarj olabilen tüm cihazlarınıza bağlayıp şarj etme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm telefonlar ile uyumludur. Telefonlarınızı bağlayarak yüksek kapasitesi ve 2.1A ile hızlı ve kolaylıkla şarj etmenin tadını çıkarın ! SONY Marka polimer lityum bataryası ile her zaman güvendesiniz !

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; 6500mAh Kapasite sayesinde telefon ve tabletlerinizi şarj ederek batarya zayıf kabusunun önüne geçebileceğiniz mükemmel bir üründür. IP-S55 ile şarj sıkıntısı yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; 2.1A'lik çıkışa sahiptir. Bu çıkışlardan sayesinde hızlı şarj olanağı sağlar. S-link Powerbank batarya için 6500 mAh SONY Polimer şarj edilebilir pil kullanıldı. Yüksek koruma, yüksek kapasite ve sağlam lityum batarya ile IP-S55 sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; Ergonomik tasarımı ve kullanışlı boyutları sayesinde size maksimum düzeyde kullanım kolaylığı sağlar. Samsung Galaxy A5 boyutlarında tasarlanmış olan IP-S55 şık ve kompakt olarak tasarlanmıştır.

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; Lityum polimer piller diğer bir çok bataryada görülen, tam deşarj edilmeden şarj edildiğinde oluşan şarj kapasitesi kaybı görülmez. Lityum Polimer bataryanızı istediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Kullanılmadığı zamanlarda diğer pillere nazaran daha az sarj kaybederler. Lityum Polimer bataryalar hacim ve ağırlıklarına göre daha çok yüksek enerji yoğunluğuna sahiptirler. Lityum Polimer bataryalar daha güvenlidir, elektrolit sızıntısı yapmaz. IP-S55 SONY Polimer batarya ile her zaman rakiplerinden bir adım önde !

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; Ultra ince olarak 16mm kalınlıkta tasarlanmıştır. Bu incelikte olmasına ragmen 6500 mAh kapasitesi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde !

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; USB'den şarj olabilen tüm cep telefonları, akıllı telefonlar, Apple ürünleri ( iPod, iPad, iPhone ) tüm tablet PC'ler, ile uyumludur. Rahatlıkla aygıtlarınızı bağlayıp şarj edebilirsiniz.

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; 2 Farklı renk seçeneğine sahiptir. Göz zevkinize uygun olanı seçme imkanı tanıyan IP-S55 kaliteli bataryası ve üretiminde kullanılmış olan kaliteli mataryeller ile dayanıklılığın ve gücün yeni temsilcisi.

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; Tam dolu batarya ile iPhone ve diğer mobil telefonlarınızı 2 sefer tam olarak şarj eder. Mp3 & Mp4 oynatıcılarınızı tam dolu batarya ile 5 sefer şarj eder. iPad'inizi ise tam dolu batarya ile % 40 şarj edebilir.

   S-Link Swapp IP-S55 6500mAh Powerbank Gold Taşınabilir Pil Şarj Cihazı ; Paket içeriğinde bulunan Lightning dönüştürücü sayesinde Iphone5, 5C, 5S, 6, 6S cep telefonlarınızı rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

   Teknik Özellikler
   Özellik Değer
   Marka S-Link Swapp
   Model IP-S55
   Renk Gold Sony Polimer
   Kapasite 6500mAh
   Giriş Voltajı DC 5V/2.1A
   Çıkış Voltaj DC 5V/2.1A
   Ürün Meteryal Plastik
   Led Gösterge 4 Seviyeli
   Boyut (U)75mm X (G)140mm X (D)16mm
   Ağırlık 11.85 kg
   Açıklama Bataryalı Powerbank
   Özellik2 Süper İnce
   Pil Kapasitesi6500
   RenkAltın
   Satış Garanti Süresi (ay)24
   Toplam 0 oy, ortalama 0.00
   Toplam 0 oy, ortalama 0.00
   Toplam 0 oy, ortalama 0.00
   Toplam 0 oy, ortalama 0.00
   Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar
   Bu Kategoriye Ait Benzer Ürünler