EVEREST KM-1435 Gaming Klavye+Mouse Tak

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Everest KM-1435 Siyah Usb Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set ; Mükemmel incelikte ve kusursuz olarak tasarlanmıştır. Kendi klasmanındaki klavyelerden daha uygun fiyatı ile cebinize dost olan KM-1435 dayanıklı yapısı ve sağlamlığı sayesinde rakiplerinden her zaman bir adım önde ! Kullanışlı ergonmomik tasarıma sahip mouse ile rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirin.

Everest KM-1435 Siyah Usb Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set ; Kaliteli tuş baskıları sayesinde harflerin, rakamların maksimum süre kalıcı olmasını sağlar ve uzun ömürlü kullanım imkanı tanır ! Bu sayede sık kullanılan tuşların üzerinde ki harf ve rakamların silinmesi derdine son. KM-1435 kullanım keyfi yaşatacak bir klavye.

Everest KM-1435 Siyah Usb Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set ; Ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile küçük boyutlarda tasarlanmış olan Everest KM-1435 ince ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Everest KM-1435 Siyah Usb Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set ; 8 Adet Multimedya tuşu sayesinde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir biçimde halletmenize imkan tanır. Sayfalarda ilerlemenizi, şarkı değiştirmenizi, ses açıp kapatmanızı ve benzeri bir çok işlemi rahatlıkla yapmanızı sağlayan mutltimedya tuşlarını kullanmanın keyfine varın !

Everest KM-1435 Siyah Usb Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set ; Tak - Çalıştır özelliği sayesinde kurulum gerektirmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Bağlantı ArabirimiUsb
Bağlantı ŞekliKABLOLU
Garanti Süresi2 Yıl
Kablo Uzunluğu1.8 Metre
Klavye DiliTürkçe Q
MarkaEVEREST
Mouse TipiOptik
Mouse Tuşları3 buton 1 scrool
MultimediaEvet
Toplam 2 oy, ortalama 4.00
Toplam 2 oy, ortalama 4.00
Toplam 2 oy, ortalama 3.50
Toplam 2 oy, ortalama 5.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar
Furkan Sağol04 Ağustos 2017 Cuma
Açıkçası ürün beklentimin dışında. Tuşların sertlikleri beklediğimden daha fazla. Yumuşak tuş yapısı bekliyordum. Ancak kullanılamayacak gibi değil. Bu fiyata uygun bir klavye.
Lütfen ürün için puan veriniz
Ürün detayları yeterli mi?
Ürün paketlemesi özenli mi?
İletişimden memnun musunuz?