%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

EVEREST EverFit W28 Ak

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

Bu kategorideki benzer ürünler

Everest Ever Fit W28 Android/IOS Siyah Akıllı Bileklik ; Akıllı kol bandınızı ISO & Android telefonlarınız ile uygulamasını yükleyerek kolaylıkla senkronize edebilirsiniz. Bluetooth özelliği ile kolaylıkla bağlantısını sağlayın. Egzersiz hatırlatma, adım sayacı, arayan kimliğini gösterme gibi birçok özellikten kolaylıkla yararlanın. Bunun yanı sıra günlük kaç kalori harcadığınızı, uykunuzun ayrıntılarını bu mükemmel akıllı bileklik ile görün! Suya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. IP67 Sertifikasına sahiptir. Maksimum 1M derinlikte suya karşı 20dk dayanıklıdır. Titreşim özelliği sayesinde gelen çağrılardan haberdar olun ve alarmını kurup sabahları uyanmakta zorlanmayın. Başka hiçbir cihaza gerek duymadan kolaylıkla uyanın!

Everest Ever Fit W28 Android/IOS Siyah Akıllı Bileklik ; IOS & Android işletim sistemnleri ile mükemmel uyumlulukta ve sorunsuz olarak çalışan Ever Fit W28 ürünü vazgeçilmeziniz olacak.

Everest Ever Fit W28 Android/IOS Siyah Akıllı Bileklik ; Adım sayar, Uyku Modu, Geişmiş ayar menüsü ile tüm aktivitelerinizi ayrıntılı olarak görebilir ve aktiviteleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Geçmişteki aktiviteleriniz ile güncel aktivitelerinizi karşılaştırmanın keyfini çıkartın!

Everest Ever Fit W28 Android/IOS Siyah Akıllı Bileklik ; Ever Fit W28 ile sağlığını koru! Uyku düzeni takibi, kalori ölçümü gibi özellikleri sayesinde sağlığınızı korumanıza ve zinde kalmanıza olanak sağlar. Adım sayar özeliği sayesinde gün içinde kaç adım attığınızı görebilir ve adım hedefinizi belirleyebilirsiniz. Dünya sağlık örgütünün önerdiği günlük adım sayısı 10.000 adımdır.

Everest Ever Fit W28 Android/IOS Siyah Akıllı Bileklik ; Nazik ve küçük boyutlarda tasarlanmış olan Ever Fit W28 estetik dizaynı ve şık görünümü ile sizi kendine hayran bırakacak!

Everest Ever Fit W28 Android/IOS Siyah Akıllı Bileklik ; Koşu, yürüyüş ve benzeri sporları yaparken anlık görüntüleme sayesinde ne kadar yol katettiğinizi ve yakmış olduğunuz kalori miktarına rahatlıkla bakabilirsiniz.

Everest Ever Fit W28 Android/IOS Siyah Akıllı Bileklik ; Birbirinden farklı ve mükkemmel özellikleri ile Ever Fit W28 vazgeçilmeziniz olacak!

İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!