%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

Dell Xps12 9250 Tbm5w812n M5 6y57 12 5 8g 128s W10

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

                                                       Özellikler ve Tasarım

İşletim sistemi
Windows 10 Home ile satılır; sorunsuz, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için.  
Yenilikçi ve zarif
Yenilikçi ve zarif
Üstün çok yönlülük: Manyetiklerle bağlanan XPS 12'nin yenilikçi tasarımı mekanik parçalar içermez böylece tek elle ayırmak kolaydır. Taşınabilirlik için tableti basitçe yerinden çıkarın veya verimlilik için yuvasına geri takın.

Hafif dizüstü bilgisayar: İnce taşınabilir taban daha fazla verimliliğe ihtiyacınız olduğunda geleneksel klavye deneyimi sağlar, hepsi toplam sadece 1,27 Kg ağırlıkta.

Alışılan tabletlerden daha geniş
: Göz kamaştırıcı kalitede, büyük 31,8 cm (12,5") ekranın keyfini sürün. İsteğe bağlı Dell Active Kalemi'ni, tek tıklama ile silen veya yalnızca iki tıklamayla içeriği yakalayan Microsoft® OneNote ile not almak veya çizim yapmak için kullanın. Wacom Bambu Kağıt ile fikirlerinizi yakalayın, not alın, çizim veya resim yapın.
Dell Premier Folyo
Aygıtınızı optimize edin.
XPS 12, tercih ettiğiniz, aygıtınız için tasarlanmış şık manyetik folyo kapaklara sahip klavye seçenekleri ile sağlanır. Tam dizüstü bilgisayar verimliliği elde edin ve hareket halindeyken aygıtınızı koruyun. Arkadan aydınlatmalı bir klavye ve hassas dokunmatik yüzey tüm seçeneklerde bulunur.

Dell Premier Manyetik Folyo ile XPS 12 Premier Klavye; 1,9 mm basma derinliği ile geleneksel klavye deneyimi.

XPS Slim 12 Klavye; 1,3 mm basma derinliğine sahip şık tasarım ve 150 dereceye varan ayarlanabilir görüntüleme açısı
Nefes kesici, son teknoloji ekran
Nefes kesici, son teknoloji ekran
Göz kamaştırıcı UltraSharp™ 4K Ultra HD detay: İsteğe bağlı UltraSharp™ 4K Ultra HD (3840x2160) dokunmatik ekran ile olağanüstü ekran teknolojisine hayran kalacaksınız. Bir 2'si 1 arada sistemde ilk defa kullanılan, tam HD çözünürlüğün dört katı olan ve 8 milyon üzerinde piksel içeren 4K Ultra HD ekran, yaptığınız her şeyi inanılmaz detayda görmenize olanak sağlar. 400 nit parlaklıktaki ekran tipik dizüstü bilgisayarlara göre daha parlaktır böylece parlak ışıkta bile harika bir görüntü elde edersiniz.

Kolay paylaşım: 170°'ye varan geniş bir izleme açısı sunan IGZO IPS panel ile neredeyse tüm açılardan içeriği net bir şekilde görün.

Göz alıcı renkler: %100 renk gamı ile zengin ve doygun renklerin tadını çıkarın. Yüksek 1500:1 kontrast oranı en karanlık koyuları ve en parlak beyazları görmenize olanak sağlar.

Maksimum dayanıklılık: Dokunma, temizleme veya silme sonucu oluşan çizikleri önleyen Corning® Gorilla® Glass NBT™ ekran, soda kireç camına göre çiziklere karşı 10 kata kadar daha dayanıklıdır.1
Microsoft ve Dell çıtayı yükseltti. Yeniden
Microsoft ve Dell çıtayı yükseltti. Yeniden
Bugüne kadarki en iyi Windows, bugüne kadarki en iyi Dell ile buluşuyor. Sonuç? Tamamen yeni bir güç, performans ve üretkenlik çağı. Windows 10, size dünyanın en popüler işletim sisteminin tüm özelliklerinin yanında seveceğiniz harika geliştirmeleri de sunar. Yeni Windows 10 özellikleri ile yaptığınız her şeyi geliştirin:

Kesintisiz geçiş: Dell 2'si 1 arada, bir klavyenin bağlı olup olmadığını otomatik olarak algılayarak tabletten dizüstü bilgisayar moduna sorunsuz şekilde geçer, bu da toplantılar arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır. Continuum ile menüleriniz ve görev çubuklarınız aygıtınızda otomatik olarak ayarlanarak sorunsuz bir kullanım deneyimi sunar.

Yardımcı olmak için burada: Kişisel dijital yardımcınız Cortana ile kolayca etkileşim kurun. Cortana'yı, Waves MaxxAudio® Pro ile donatılmış bir Dell bilgisayar ile kullanmak size doğal sesli etkileşim deneyimi sunar.

Başlatın: Windows Başlat menünüz genişletilmiş biçimde geri döndüğünden en baştan itibaren kendinizi bir uzman gibi hissedeceksiniz. Ayrıca tüm sabitlenen uygulamalarınız bu yeni ürüne taşınacak; yani tanıdık, verimli ve her zamankinden daha iyi bir kullanım deneyimi yaşayacaksınız.

Kolay okuma yazma: Doğrudan web sayfalarının üzerine klavyeyle veya el yazısıyla yazabilmenizi sağlayan teknoloji, yalnızca Microsoft Edge tarayıcısında yerleşik olarak bulunur. Dokunmatik özellikli bilgisayarınıza uyumlu bir Dell Active Kalem (ayrı satılır) ekleyin ve Microsoft Edge tarayıcısının, doğrudan web sayfalarının üzerine klavyeyle veya el yazısıyla yazıp bunu paylaşabilmenizi sağlayan teknolojisinden yararlanın.

Kablosuz çalışın: Daha uzun süre bağımsız kalın: Şimdi tüm Windows 10 aygıtları otomatik olarak güç muhafaza eden Pil Tasarrufu özelliğine sahiptir böylece daha uzun sürede daha fazlasını yapabilirsiniz.
Geliştirilmiş kullanılabilirlik
Geliştirilmiş kullanılabilirlik
Hassas bir şekilde tutun, yakınlaştırıp uzaklaştırın ve tıklatın
Kazara Aktifleştirmeyi Önleme, avuç içinizin dokunmatik yüzeye çarpmasıyla farkında olunmadan yapılan tıklamaları durdururken hassas dokunmatik yüzey imlecin zıplamasına ve kaymasına engel olur.

Neler kaçırdığınızı görün
Standart arkadan aydınlatmalı klavye, ışığın yeterli olmadığı ortamlarda çalışabilmenizi sağlar.
Temel bağlantı özelliği parmaklarınızın ucunda
Temel bağlantı özelliği parmaklarınızın ucunda
Öncü bağlantı özelliği: Thunderbolt™ 3, dizüstü bilgisayarınızı şarj etmenize, bir çok aygıta (iki adede kadar 4K ekran desteği dahil) bağlanmanıza ve USB 3.0'a göre 8 kat hızlı, maksimum 40 GB/sn hızla veri aktarımının tadını çıkarmanıza olanak sağlayan çok kullanımlı bir bağlantı noktasıdır.

İleri seviye bağlantı istasyonu: En yeni Dell bağlantı istasyonu çözümleri güç, Ethernet, ses ve video için tek bir kablo bağlantısı özelliği sunar. İsteğe bağlı Dell Bağlantı İstasyonu – WD15'i maksimum iki Tam HD ekran ve diğer beş çevre birimi desteği için ekleyin.

Yakalama ve görselleştirme: Yüksek çözünülürlükte fotoğraf çekmek için 8 MP'lik çevre odaklı kameranın ve kristal kadar net web sohbet deneyimi için 5 MP'lik kullanıcı odaklı kameranın tadını çıkarın.
İş için üretildi
İş için üretildi
Gelişmiş şifreleme, kimlik doğrulama ve tehditlere karşı koruma özellikleriyle endüstri lideri uç nokta çözümleri sunan sınıfının en iyisi Güvenlik.
  • Dell Data Protection | Encryption ile birden çok uç noktadaki verileri koruyun. Fabrikada yüklendi; BT yöneticilerinin uyumluluk düzenlemelerini kolay biçimde karşılamak üzere şifreleme ilkelerini uzaktan yönetmeleri için kullanıma hazırdır.
  • Dell Data Protection | Protected Workspace bilgilerinizi güvende tutar. Bir saldırı olursa kötü amaçlı yazılım mühürlenir ve güvenli ortam yalnızca 20 saniyede geri yüklenir.
Dünyanın yönetebilirlik düzeyi en yüksek XPS'i, işinizin gerektirdiği yüksek esneklik ile BT ekibinin BIOS ayarlarını değiştirmesine ve sistemleri yapılandırmasına olanak sağlar.
  • Dell İstemci Komut Paketi uyumluluğu; sistem dağıtımının otomatikleştirilmesine ve basitleştirilmesine, karmaşık BT ortamlarında görüntülenmesine ve güncellenmesine yardım eden ücretsiz araçlar
  • Fabrikada yüklenen Dell Command | Update zaman alan yazı yazmayı ortadan kaldırırken sistemin kesintiye uğrama süresini en aza indirir.
  • Fabrikada yüklenen Dell Command | Power Manager ve Battery Extender Mode.
  • Dell İmaj Servisleriyle beraber Dell Yapılandırma ve Dağıtım Servisleri kullanarak dağıtımları uzun yaşam döngüsüyle basitleştirin.
  • Dell KACE Sistem Yönetimi çözümleri en zorlu BT yönetimi ihtiyaçlarını karşılar.
Bugüne kadarki en çevre dostu XPS dizüstü bilgisayarlar
Bugüne kadarki en çevre dostu XPS dizüstü bilgisayarlar
Güç açısından verimli: XPS 12 ENERGY STAR® sertifikalıdır.

Daha akıllı malzemeler: Çevre duyarlılığı göz önüne alınarak tasarlanan XPS 12, kadmiyum, kurşun, cıva ve bazı ftalatlar gibi malzemeleri içermez, ayrıca EPEAT ® Gold tescillidir2 ve BFR/PVC içermez3.

Geri dönüşüm dostu
: Dizüstü bilgisayar parçalarının %90 oranında önemli bir kısmı kolayca geri dönüştürülebilir veya tekrar kullanılabilir ve bambu ambalaj tepsileri %100 geri dönüşüme uygundur.
Bağlantı Noktaları ve Yuvalar
Bağlantı Noktaları ve Yuvalar
1. Hoparlör | 2. Ortam Kartı Okuyucu (SD, SDHC, SDXC) | 3. Thunderbolt™ 3 destekler: Güç/şarj, PowerShare, Thunderbolt™ 3 (40 Gb/sn iki yönlü), USB 3.1 Nesil 2 (10 Gb/sn), VGA, HDMI, Ethernet ve Dell Adaptör yoluyla USB-A (ayrı satılır) | 4. Kulaklık jakı | 5. Noble kilit yuvası | 6. Güç düğmesi.
Boyutlar ve Ağırlık
Boyutlar ve Ağırlık
Yükseklik: 16-25 mm (0,63-0,99") | Genişlik: 291 mm (11,46") | Derinlik: 198 mm (7,8") | Başlangıç Ağırlığı: 1,27 kg/1 270 g (2,8 lb)
Yalnızca Tablet: Yükseklik: 8 mm (0,31") | Genişlik: 291 mm (11.46") | Derinlik: 193 mm (7,6") | Başlangıç Ağırlığı: 0,79 kg / 790 g (1,75 lb)
 
İşlemciINTEL
Depolama Alanı128GB SSD
Bellek8 GB
Ekran Kartı TipiPaylaşımlı
Ekran Boyutu12.5"
İşlemci TipiINTEL CORE M
Ekran Kartı GPUINTEL HD
Ekran Kartı BellekPaylaşımlı
DokunmatikVAR
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
İşletim SistemiWindows
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!