%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

CRUCIAL CB16GS2400 16Gb 2400Mhz DDR4 Notebook RAM SODIMM (BASICS Series By Micron)

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

Crucial Basics CB16GS2400 16GB DDR4 2400Mhz Notebook Ram (Bellek)

Dizüstü Bilgisayarınızın Performansını Artırmanın Hızlı ve Kolay YoluYavaş bir bilgisayar için kolay bir yöntem var: daha fazla hafıza. Sisteminizin daha hızlı ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanan 16GB Crucial  Dizüstü Bilgisayar belleği, sisteminizin performansını artırmanın en kolay ve en uygun yollarından biridir. Programları daha hızlı yükleyin. Veri aktarımı yoğun uygulamaları kolayca çalıştırın ve Dizüstü Bilgisayarınızın çoklu görev yeteneklerini artırın.

Bilgisayarınızdaki Her Şeyi Daha Hızlı YapınBellek, bilgisayarınızda kısa süreli veri erişimine izin veren bir bileşendir. Sisteminizin anlık işlemleri kısa vadeli veri erişimine (uygulamaların yüklenmesine, Web'de gezinmeye veya bir elektronik tablo düzenlemeye) bağlı olduğundan, sisteminizdeki belleğin hızı ve miktarı kritik bir rol oynar. Hafızanızın hızını artırarak ve daha fazlasını yükleyerek uygulamaları saniyeler içinde yükleyin.

Kolaylıkla Çoklu GörevBizim gibiyseniz, bilgisayarınızı aynı anda birçok şey yapmak için kullanırsınız. Ayrıca, fotoğraflara bakarken ve internette dolaşırken bir belge düzenliyor olabilirsiniz. Bu doğal olarak bir performans sorununa yol açar. Çalıştırdığınız her uygulama hafıza gerektirir ve sınırlı bir kaynak havuzu için rekabet eder. Sorunsuz çoklu görev için her bellek yuvasına yüksek hızlı modüller takarak bunun üstesinden gelin.

Kolaylıkla Kurun / Bilgisayar Bilgisi GerekmezSadece bir tornavida, kullanıcı el kitabınız ve birkaç dakikalık bir süreyle hafızayı takabilirsiniz - bilgisayar bilgisi gerekmez.

Sisteminizin Değerini Maksimize EdinYeni bir sistemin maliyetinin çok altında bir bellek yükseltme performansı arttırmanın en uygun yollarından biridir. Bellek yüklemesi yaparak Dizüstü Bilgisayarınızdan daha fazlasını elde edin.

Micron ® Kalitesi - Daha Yüksek Güvenilirlik SeviyesiDünyanın en büyük bellek üreticilerinden biri olan Micron markası olarak, güvenilir performans için Crucial Masaüstü Bilgisayar / Dizüstü Bilgisayar için Memory üretildi. Orijinal SDRAM teknolojisinden DDR4'e kadar, 40 yıl boyunca dünyanın önde gelen bellek teknolojilerini tasarladık. Ömür boyu sınırlı bir garantiyle desteklenen ve dünyanın önde gelen sistemleri için tasarlanmış bir hafıza seçebilirsiniz daha azına razı olmayın.

Crucial Basics CB16GS2400 16GB DDR4 2400Mhz Notebook Ram (Bellek) Özellikleri

  • Kullanım Tipi: Notebook
  • Bellek Türleri: DDR4
  • Bellek Kapasitesi: 16 GB
  • Bellek Hızı: 2400 Mhz
  • Kit Tipi: 1 x 16 GB
  • Soğutucu: Yok
  • Garanti: 24 Ay

 

KAPASİTE16 GB
BELLEK TİPİDDR4
BELLEK HIZI2400 MHZ
VOLTAJ1.2 V
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!