CANON PIXMA E474 Yaz/Tar/Fot/Wifi/Usb

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA E474, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Canon PRINT app

Canon PRINT uygulaması

Ink efficient cartridges

Mürekkep tasarruflu kartuşlar

Print directly from cloud

Buluttan doğrudan yazdırın

Square media support

Kare kağıt desteği

Convenient and easy to replace

Değiştirmesi pratik ve kolay

Turns on when you start printing

Yazdırmaya başladığınızda açılır

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA E474 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Evinizde kolayca baskı alın, tarama yapın ve fotokopi çekin


Belgeleri hızı ve kolay bir şekilde yazdırmanızı, taramanızı ve çoğaltmanızı sağlayan, çok yönlü Hepsi Bir Arada Canon PIXMA E474 ile kablosuz dünyaya adım atın. Metin ağırlıklı belgelerden renkli fotoğraflara kadar her türlü günlük baskı ihtiyacınız için geliştirilen bu Wi-Fi özellikli ve çok işlevli yazıcı, masaüstünde kullanıma uygun kompakt bir tasarıma sahiptir. 

Akıllı telefon, tablet veya fotoğraf makinenizden baskı alın


Google Cloud Print desteği ve Canon PRINT uygulaması (iOS ve Android için) ile mobil cihazlardan baskı alabilirsiniz. Ayrıca WLAN PictBridge ile uyumlu fotoğraf makinenizden de kablosuz olarak baskı alabilirsiniz. Erişim Noktası Modu ise mobil kullanıcıların Wi-Fi ağı bulunmasa bile yazıcıya bağlanmalarını sağlar.

Mobil ve buluttan baskı


Canon PRINT uygulamasından erişilen PIXMA Cloud Link'i kullanarak Facebook, Instagram, Google Drive, Dropbox, OneDrive ve daha birçok popüler sosyal ağ ve bulut hizmetinden baskı alabilirsiniz.

Baskı maliyetini azaltın


Canon PIXMA E474 bütçenizi zorlamadan çalışır. Maliyetleri düşük tutmanıza ve baskı kalitesini artırmanıza yardımcı olan Canon'un ekonomik, yüksek kapasiteli mürekkep kartuşlarıyla daha az mürekkep değiştirin.

Yaratıcılığınızı konuşturun


My Image Garden uygulamasıyla fotoğraflarınızı kolayca düzenleyin ve basın. Easy-PhotoPrint+ ile tabletiniz, bilgisayarınız veya favori bulut hizmetinizdeki görüntüleri kullanarak kutlama kartları, fotoğraf kolajları vb. tasarlayın ve basın.

Üstün baskı kalitesi


Net metinler, güzel fotoğraflar. Canon PIXMA E474'ün FINE kartuş sistemi, canlı boya bazlı ve siyah pigment mürekkepleri kullanarak belgelerde canlı metinler ve hem renkli hem de siyah beyaz modda yüksek kaliteli görüntüler üretir.

Kare kağıt desteği


Kare fotoğraflar basmak mı istiyorsunuz? Standart A4, A5, B5, Zarf ve Letter desteğine eklenen yeni 13x13cm (5”x5”) Canon Fotoğraf Kağıdı Plus Parlak II kare kağıt desteğiyle kolayca basabilirsiniz.

Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar