Ipad Pro Wi Fi 32gb Gumus Rengi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Göz alıcı bir deneyim yaşamak elinizde

Bu kadar büyük bir iPad yaratırken en küçük ayrıntıya bile önem vermek zorundaydık. Görüntülerin hayata geçiriliş şeklinden kullanım esnekliğine kadar, iPad ile yapabileceklerinizi her yönüyle yeni bir boyuta taşıdık. Sonuçta ortaya, kullanmaya başladığınız andan itibaren daha geniş bir ekran olmanın çok ötesine geçen bir ürün çıktı.

5.6 milyon piksel. Her biri ayrı güzel

iPad Pro, şimdiye dek ürettiğimiz en gelişmiş Retina ekrana sahip. 12.9 inç boyutundaki bu ekran, iPad Air 2’ye oranla yüzde 78 daha büyük bir alan sunuyor. Camın altında yer alan geliştirilmiş Multi-Touch alt sistemi ve 5.6 milyon parlak piksel ise, onu iOS aygıtları arasında en yüksek çözünürlüğe sahip ekran yapıyor. 

6.9 milimetrelik bir mühendislik harikası

iPad Pro’daki Retina ekran, eşsiz düzeyde hassaslık ve duyarlılık sunan yepyeni teknolojiler içeriyor. Multi-Touch alt sistemi, iki türde dokunmayı destekleyecek şekilde tasarlandı: Parmağınız ve Apple Pencil.

Sağlam ve şık

iPad Air 2’den yüzde 78 daha fazla ekran alanına sahip olmasına rağmen, iPad Pro’yu elinizde tuttuğunuzda güven veren sağlamlığını hissedersiniz. Alüminyum unibody kasa, hafiflik ve sıra dışı dayanıklılık arasında mükemmel bir denge kuruyor.

Dört Hoparlörlü Ses Çıkışı. Ses getiren yenilik

iPad Pro, en az ekranı kadar etkileyici bir ses alanı yaratan dört yenilikçi hoparlöre sahip ve ilk kez iPad Pro’da, hoparlör muhafazaları doğrudan unibody kasanın içine işlendi. Bu yeni mimari, hoparlörlerin önceki iPad ses tasarımlarına kıyasla yüzde 61 daha yüksek ses düzeyi sunmasına olanak veriyor. 

En yetenekli aygıtımız için en güçlü çipimiz.

iPad Pro’nun olağanüstü performansının arkasında, yine aynı derecede olağanüstü bir teknoloji var. 64 bit masaüstü sınıfı mimariye sahip üçüncü nesil çipimiz A9X, iPad Pro’ya bir zamanlar sadece iş istasyonları ve PC’lerin yapabildiği görevleri kolayca yerine getirebilme gücü veriyor ve de bir PC’de yapmayı hayal bile edemeyeceğiniz daha birçok şeyi.

Metal. Oyunun kuralları değişti.

Metal, A9X çip ve iOS 9’un en yüksek grafik performansından yararlandığından, geliştiriciler son derece etkileyici konsol tarzı oyunlar ve olağanüstü hızlı uygulamalar tasarlayabiliyorlar. Metal ayrıca, CPU ve grafik performansını ayrıntılı grafikler ve karmaşık görsel efektler sunacak şekilde optimize ediyor. 

Kutu İçeriği

 

  • iPad Pro
  • Lightning - USB Kablosu
  • USB Güç Adaptörü

Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar